Kérlek, üldögélj itt velem…

Lány: – 30-as vagy?

Fiú: – Háát… nincs 30 centi, de még nem panaszkodtak rá…

Lány: – Én a számra gondoltam…

Fiú: – Szerintem pont belefér!