A bölcs rabbitól megkérdezik a tanítványai:
– Mitől édes a kávé?
A cukortól vagy a kavarástól?
– Na, természetesen a kavarástól.
– Akkor miért kell bele a cukor?
– Szamarak! Hogy tudjuk, meddig kell kavarni.

A bölcs rabbitól megkérdezik a tanítványai:
– Mitől édes a kávé?
A cukortól vagy a kavarástól?
– Na, természetesen a kavarástól.
– Akkor miért kell bele a cukor?
– Szamarak! Hogy tudjuk, meddig kell kavarni.
