Egy fiatal srác kétségbeesetten beront az orvoshoz.
– Doktor úr, könyörgöm, segítsen rajtam!
Az orvos leülteti, majd nyugodtan megkérdezi:
– Mi a panasza?
A fiú sóhajt egy nagyot:
– Borzalmas dolog történik velem. Szinte minden éjjel ugyanazt álmodom…
– És mi az? – kérdezi kíváncsian az orvos.
– Három gyönyörű szőke nő rám veti magát, körülrajonganak, ölelgetnek… én pedig folyton próbálom eltolni őket magamtól!
Az orvos zavartan köhint egyet:
– Hát… őszintén szólva nem igazán látom, hogyan tudnék segíteni ebben.
A fiú kétségbeesetten előrehajol:
– Dehogynem, doktor úr!
– Na és mégis mit szeretne, mit csináljak? – kérdezi az orvos.
A fiú rávágja:
– Törje el a kezem!

