A hentesnél kértem egy…

Nyuszika felhívja telefonon a hentest:

– Van disznófüled?

– Van.

– Hát marhanyelved?

– Van.

– És csirkelábad?

– Az is van.

– Hát akkor rohadt ocsmány lehetsz…