Két rendőr az országúton traffipaxozik

Két rendőr az országúton traffipaxozik, mikor egy piros kabrió úgy elhúz mellettük, hogy majd’ lefújja a sapkájukat.– Na, ezt elkapjuk, Tibi! – mondja az egyik.Beülnek az autóba, villogó, sziréna, üldözés, majd végül sikerül megállítaniuk a gyorshajtót.A kocsiban egy csinos, elegáns…









