Beszélnünk kell egymással…

A feleség komoly arccal fordul a férjéhez:

– Géza… Beszélnünk kell egymással… Van neked egy jó és egy rossz hírem…

– Na mondd asszony!

– Elhagylak!

Mire Géza:

– Rendben van! Na de mi a rossz hír?