A feleség komoly arccal fordul a férjéhez:
– Géza… Beszélnünk kell egymással… Van neked egy jó és egy rossz hírem…
– Na mondd asszony!
– Elhagylak!
Mire Géza:
– Rendben van! Na de mi a rossz hír?

A feleség komoly arccal fordul a férjéhez:
– Géza… Beszélnünk kell egymással… Van neked egy jó és egy rossz hírem…
– Na mondd asszony!
– Elhagylak!
Mire Géza:
– Rendben van! Na de mi a rossz hír?
