Tök olyan érzésem van…

Két ember találkozik: – Légy szíves add kölcsön a fekete öltönyödet, mert meghalt a nagyapám! – Persze, természetesen, vidd csak. Néhány hét múlva megint találkoznak: – Jó lenne, ha vissza adnád az öltönyömet! – Hülye vagy? A nagyapámon van. +1…









