Hol van Ákos?

A Nagy Angol Sörfesztivál után, a sörgyárak képviselői elhatározzák, beülnek egy kocsmába és megisznak egy pohár sört, hiszen a fesztivál alatt ezt nem tehették meg. A fickó a Coronától leül a pulthoz, majd azt mondja: „Hé, Senor, kérek egyet a…









