Lány: – 30-as vagy?
Fiú: – Háát… nincs 30 centi, de még nem panaszkodtak rá…
Lány: – Én a számra gondoltam…
Fiú: – Szerintem pont belefér!

Lány: – 30-as vagy?
Fiú: – Háát… nincs 30 centi, de még nem panaszkodtak rá…
Lány: – Én a számra gondoltam…
Fiú: – Szerintem pont belefér!
